+48 534 44 44 86

biuro@magnificent.pl

Przecławska 5, Warszawa

Budynek 7 lok. 4

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sob 8:00 - 18:00

Budowa domów jednorodzinnych

Wiele osób ucieka z bloków, chcąc stworzyć własne gniazdko w nieco większym formacie. Pragną prywatności, własnego ogrodu oraz praktycznie niczym nieograniczonych możliwości aranżacyjnych. Wtedy z pomocą przychodzimy my. Już od wielu lat dbamy o to, by oferowane przez nas usługi spełniały wszystkie Państwa oczekiwania. Pomożemy Państwu na każdym etapie realizacji i wspólnie stworzymy funkcjonalną przestrzeń mieszkalną Waszych marzeń.

Zakres naszych usług:

  • doradztwo i nadzór budowlany
  • budowa domów jednorodzinnych – kompleksowa budowa domów Warszawa
  • instalacje wodno-kanalizacyjne (projekt i wykonawstwo)
  • instalacje elektryczne (projekt i wykonawstwo)
  • przebudowa obiektów budowlanych
  • modernizacja obiektów budowlanych

Jeśli w powyższym zestawieniu brakuje usług remontowo-budowlanych, na których najbardziej Państwu zależy, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: charakteryzuje nas duża elastyczność, nasza firma wyposażona jest w rozbudowany park maszynowy oraz posiada wielu wykwalifikowanych specjalistów z różnych dziedzin, dlatego niejednokrotnie podejmujemy się nawet bardzo nietypowych zadań.

Kompleksowa budowa domu

Jako firma przejmujemy na siebie wszystkie obowiązku związane z realizacją Państwa inwestycji. Na oferowaną przez nas usługę budowy domów jednorodzinnych w Warszawie składa się kilka etapów prac. Z reguły realizację zamówienia rozpoczynamy od robót ziemnych, które obejmują wykopanie i postawienie fundamentów. Następnie stawiane są ściany – zarówno nośne, jak i konstrukcyjne. Później według projektu powstają kominy oraz schody, a w dalszej kolejności – stropy i więźba dachowa. W tym momencie budynek jest już gotowy na instalację okien, drzwi oraz dalsze prace, które przemienią surową konstrukcję w ciepłe gniazdko.

Budowa domów jednorodzinnych – Warszawa

Wiemy, jak dużym i ważnym krokiem dla naszych Klientów jest stawianie własnych czterech kątów. Jako eksperci w branży, oferujemy Państwo fachowe doradztwo i wsparcie. Podczas naszej codziennej pracy korzystamy z nowoczesnych metod oraz technologii budowy domów jednorodzinnych. Ponadto na bieżąco śledzimy nowinki branżowe oraz chętnie wprowadzamy w życie energooszczędne i przyjazne środowisku rozwiązania, dbając o komfort życia i użytkowanie własnej przestrzeni przez lata po oddaniu budynku w Państwa ręce. W Magnificent stawiamy również na terminowość. Wszystkie prace realizowane są według projektu oraz jasno określonego planu, który znacznie ułatwia wykonywanie zlecenia, a także skutecznie eliminuje ryzyko opóźnień.

Magnificent – specjaliści w branży

Budowa domu jednorodzinnego w Warszawie łączy w sobie wszystkie atuty wielkomiejskiego życia oraz nieocenionej wolności i prywatności związanej z posiadaniem własnej nieruchomości. Nic więc dziwnego, że tyle osób decyduje się na taką inwestycję. Aby wszelkie prace związane z budową domów jednorodzinnych były wykonane profesjonalnie, kompleksowo i terminowo warto zdecydować się na skorzystanie z usług Magnificent. Mieliśmy okazję współpracować z wieloma rodzinami w całej Warszawie i okolicach. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu, by ustalić szczegóły związane z realizacją Państwa inwestycji.