+48 22 122 83 18

biuro@magnificent.pl

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sob 8:00 - 18:00

Budowa domów jednorodzinnych

Budowa domów jednorodzinnych jest rozwiązaniem, które pozwala mieszkańcom Warszawy i okolic na stworzenie własnej przestrzeni – bez sąsiadów za ścianą, za to z nieco większym metrażem niż w przeciętnym mieszkaniu, a nierzadko też z prywatnym ogródkiem. Aby jednak dom mógł powstać, konieczne jest wybranie odpowiedniego Generalnego Wykonawcy, który zajmie się całym przedsięwzięciem. Tu właśnie z pomocą przychodzi Magnificent – firma, która w ciągu wielu lat swojego istnienia zrealizowała liczne projekty budowlane, które wzbogaciły naszych specjalistów o ogrom doświadczenia związanego z budową domów jednorodzinnych.

Budowa domów jednorodzinnych w Warszawie i na podwarszawskich osiedlach

Decyzja o budowie domu jednorodzinnego w Warszawie lub na jednym z licznych podwarszawskich osiedli jest tym, co wielu mieszkańcom stolicy pozwala na znalezienie złotego środka pomiędzy bliskością wielkiego miasta a poczuciem prywatności, jakiego brakuje w stołecznych blokach, wieżowcach czy kamienicach. Z jednej strony rozwinięta komunikacja miejska w stolicy pozwala bowiem na łatwy dojazd do centrum miasta także osobom zamieszkującym osiedla znajdujące się na obrzeżach czy niemal poza granicami metropolii, co ułatwia nie tylko codzienne dojazdy do pracy, lecz również zwiększa dostęp do usług czy kultury, jaką oferuje wielkie miasto. Z drugiej strony natomiast możliwość zamieszkania we własnym domu, z ogródkiem zamiast malutkiego balkonu, w okolicy pozbawionej hałasu ruchliwych miejskich arterii znacząco zwiększa komfort mieszkańców i pozwala im odpocząć w prywatnej, cichej przestrzeni. Z tego względu coraz więcej osób – w tym również naszych klientów – decyduje się na takie rozwiązanie, a my z przyjemnością podejmujemy się realizacji kolejnych projektów. Mamy bowiem świadomość, że przyczyniamy się do spełnienia czyichś marzeń o własnym domu.

Magnificent – specjaliści w branży nowych technologii budowy domów

Doświadczenie, jakie nasza firma zyskała podczas wieloletniej pracy przy realizacjach różnego typu inwestycji związanych z budową domów nie tylko jednorodzinnych, jest naszym największym atutem. Dzięki niemu specjaliści z Magnificent są w stanie nie tylko fachowo doradzać klientom, gwarantując im w pełni profesjonalne wsparcie na każdym etapie realizacji projektu, lecz również wykorzystywać zdobytą w praktyce wiedzę i umiejętności w celu unowocześniania metod i technologii stosowanych podczas budowy. Wprowadzane przez nas rozwiązania umożliwiają stworzenie budynków o właściwej izolacyjności termicznej, co zwiększa ich energooszczędność. Jednocześnie staramy się wykorzystywać przede wszystkim elementy i produkty bezpieczne dla środowiska, wybierając rozwiązania ekologiczne i niezawierające jakichkolwiek szkodliwych substancji, co ma znaczenie zarówno dla okolicznych ekosystemów, jak i dla przyszłych mieszkańców obiektu. Chętnie śledzimy też informacje o wszelkich nowinkach w branży, aby zawsze mieć pewność, że oferujemy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania najwyższej klasy. Nie zapominamy przy tym o terminowości – na początku prac tworzymy jasno określony plan, uwzględniający przewidziane terminy realizacji poszczególnych etapów, co usprawnia naszą pracę i minimalizuje ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych opóźnień.

Magnificent jako generalny wykonawca kompleksowej budowy domu

Zakresy obowiązków Generalnego Wykonawcy przy kompleksowej realizacji projektu budowy domu nie zawsze są jednakowe. Dlatego też zawsze zaznaczamy, że pełniąc tę rolę, nasza firma oferuje wzięcie na siebie pełnego zakresu działań związanych z przeprowadzeniem inwestycji: od pierwszych niezbędnych robót ziemnych i przygotowania gruntu pod budowę, przez postawienie fundamentów, ścian nośnych i konstrukcyjnych oraz kominów i schodów, aż po wykonanie stropów i więźby dachowej. Moment ukończenia przez nas prac jest momentem, w którym budynek jest gotowy na montaż okien i drzwi oraz dalsze zabiegi wykończeniowe, które w krótkim czasie pozwolą na wprowadzenie się do nowego, własnego domu.

Ponadto nasza oferta obejmuje profesjonalne doradztwo oraz nadzór budowlany. Dysponujemy również specjalistami zajmującymi się sporządzaniem projektów instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych oraz ich realizacją. Dla zleceniodawcy stanowi to dodatkowe ułatwienie – znika bowiem konieczność poszukiwania osobnego podwykonawcy specjalizującego się w instalacjach. Oferujemy także prace z zakresu przebudowy i modernizacji istniejących obiektów budowlanych, jak i szereg innych prac remontowo-budowlanych – zarówno typowych, jak i nietypowych. Jeżeli nie znaleźli Państwo informacji dotyczących realizacji konkretnego typu działań, na którym Państwu zależy, zapraszamy do kontaktu! Nasza firma wyposażona jest w rozbudowany park maszynowy oraz dysponuje wieloma wykwalifikowanymi specjalistami z różnych dziedzin, dlatego jesteśmy otwarci na realizację różnorodnych inwestycji budowlanych i remontowych. Chętnie podejmiemy się nowych wyzwań i znajdziemy optymalne rozwiązania, spełniające nawet najbardziej niestandardowe wymagania.