+48 534 44 44 86

biuro@magnificent.pl

Przecławska 5, Warszawa

Budynek 7 lok. 4

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sob 8:00 - 18:00

Remonty biur: modernizacje fit out

Ze względu na praktycznie nieograniczoną ilość możliwości oraz międzynarodowe lotnisko, to właśnie w stolicy swoje oddziały ma wiele zagranicznych firm. Dużo polskich spółek również sprawnie i prężnie funkcjonuje w Warszawie. Niemniej jednak wraz z rozwojem technologicznym i nowoczesnymi rozwiązaniami, siedziby firm poddawane są “liftingowi”. Modernizacje biur czy fit out to nie tylko chwilowe trendy, ale również inwestycja w przyszłość Twojej działalności oraz dbałość o komfort zarówno kadry, jak i Klientów.

Fit out – co to jest?

Dobra organizacja przestrzeni to klucz do sukcesu i powodzenia w biznesie, a potrzeba zmiany i modernizacji wnętrz rodzi się w następstwie rozwoju przedsiębiorstwa. Wtedy właśnie z ratunkiem przychodzi tzw. fit out. Warszawa to prężnie funkcjonujące miasto biznesu i z doświadczenia wiemy, że tutejsze firmy rozwijają się w ekspresowym tempie. Z tego właśnie powodu warto inwestować w modernizację przestrzeni. Fit Out to dostosowanie i lifting wnętrz do potrzeb firmy. Fit out to swoisty remont przestrzeni obejmujący np. modernizację lub zmianę koncepcji, chociażby z tradycyjnie urządzonej przestrzeni na open space lub odwrotnie. Celem fit out jest stworzenie unikatowej przestrzeni, która będzie idealnie dopasowana do potrzeb naszych Klientów. Dobrze wykonany lifting może przełożyć się na lepsze samopoczucie oraz wydajność zespołu.

Remonty biur – Warszawa

Nie ograniczamy się tylko do wykończenia pomieszczeń czy przygotowania instalacji elektrycznej. W naszych kompetencjach znajduje się także projektowanie wnętrz, dobór odpowiednich materiałów, montaż sufitów podwieszanych, ale nie tylko. W Magnificent zajmujemy się również kompleksową realizacją gotowych projektów. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo. Wszelkie prace modernizacyjne i remontowe realizowane są pod bacznym okiem zespołu specjalistów, którzy lifting biur znają od podszewki. Doświadczenie pokazuje, że tego rodzaju modernizacje mogą mieć ogromny wpływ na wydajność kadry oraz dalsze współprace z Klientami. Częstotliwość remontów zależna jest od wielu zmiennych czynników, niemniej jednak przeciętne polskie przedsiębiorstwo dokonuje remontu biur co ok. 3-4 lata.

Lifting biur na miarę XXI wieku

Naszym Klientom oferujemy np. kompleksowy remont sufitu – to z tego jesteśmy znani. Jest to nasza specjalność oraz jedna z najczęściej wykonywanych usług, gdyż to właśnie jego wygląd wpływa na szeroko pojętą aranżację wnętrz. Odpowiednio dopasowany sufit jest w stanie całkowicie odmienić przestrzeń oraz nadać jej charakteru, ale nie tylko. Taki lifting to również niesamowicie funkcjonalne rozwiązanie, które dodatkowo wygłusza całą przestrzeń. To bardzo ważny aspekt, który z pewnością zostanie doceniony przez osoby pracujące w dużych budynkach z wieloma siedzibami firm. W naszej ofercie znajdują się sufity z siatki cięto-ciągnionej, kasetonowe/modułowe oraz open cell.

Kompleksowa modernizacja biur

Korzystając z usług Magnificent, mogą Państwo liczyć na profesjonalny i kompleksowy remont oraz fit out biur. Jesteśmy otwarci na sugestie i nie boimy się wyzwań. Chętnie podejmujemy się nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych remontów i liftingów. Pomożemy nadać Twojemu wnętrzu charakteru. Działamy w Warszawie, okolicznych miejscowościach oraz innych lokalizacjach. Na co dzień współpracujemy zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i klientami indywidualnymi. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych remontem, liftingiem i modernizacją biur oraz usługą fit out do kontaktu.