+48 534 44 44 86

biuro@magnificent.pl

Przecławska 5, Warszawa

Budynek 7 lok. 4

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sob 8:00 - 18:00

Remonty mieszkań

Kompleksowe remonty mieszkań w Warszawie to jedna z częściej wyszukiwanych usług oferowanych przez firmy remontowo-budowlane działające w stolicy i okolicach. Wynika to z nietypowego charakteru tego wielkiego miasta, w którym właściciele mieszkań nie zawsze są tymi samymi osobami, które faktycznie je zamieszkują. Lokale przeznaczone na wynajem dla studentów, którzy zwykle nie pozostają w jednym mieszkaniu na dłużej niż rok czy dwa, a także mieszkania wynajmowane turystom, wymagają w efekcie specyficznej formy użytkowania znacznie częstszych remontów. Mieszkania zajmowane przez faktycznych właścicieli z roku na rok mogą z kolei okazywać się niewystarczające, a niezbyt sprzyjający rynek nieruchomości w stolicy nie ułatwia ani szybkiej sprzedaży obiektu i kupna nowego lokum, ani też zamiany mieszkania na większe lub mniejsze, co wciąż jest popularnym rozwiązaniem w mniejszych miejscowościach. Jeszcze inną sytuacją jest kupno mieszkania z rynku wtórnego. Lokum tego typu wymaga bowiem zupełnie innego rodzaju prac remontowych niż obiekt w stanie deweloperskim, a tych ostatnich niemal nie da się jednak znaleźć w gęstej zabudowie centralnych dzielnic miasta. Również w tym przypadku odpowiedzią może być gruntowny remont.

Kiedy niezbędny jest remont mieszkania?

Remont mieszkania raz na kilka lat to niemal konieczność – i to zarówno w przypadku lokali przeznaczonych na wynajem krótko- lub długoterminowy, jak i w mieszkań, w których głównym lokatorem jest właściciel. W zależności od stopnia zużycia, zakres wymaganych prac może być różny. Oczywiście, w niektórych sytuacjach wystarczy znaleźć fachowca, który zajmie się odmalowaniem (lub przemalowaniem) ścian, odnowieniem lub wymianą paneli podłogowych czy zmianą kafli w łazience. Zabiegi te są zwykle wystarczające, aby odświeżyć mieszkanie studenckie czy przeznaczone dla turystów i przywrócić je do stanu, w którym będzie chętnie wynajmowane zarówno przez młodych ludzi, jak i przez osoby przyjeżdżające, aby zwiedzić stolicę. W przypadku mieszkań własnościowych sytuacja wygląda jednak nieco inaczej. Z biegiem czasu potrzeby osób mieszkających w danym lokalu mogą znacząco się zmieniać – zamieszkanie z partnerem, pojawienie się dziecka czy nawet decyzja o przygarnięciu czworonożnego pupila mogą poważnie wpłynąć na komfort korzystania z dotychczas wystarczającej przestrzeni. Jeśli dochodzą do tego sytuacje, w których ktoś z domowników pracuje zdalnie, wymagania wobec funkcjonalności mieszkania są dodatkowo podwyższone. W takiej sytuacji rozwiązaniem jest oferta Magnificent.

Kompleksowe remonty mieszkań z Magnificent

Wybierając Magnificent, wybierają Państwo jednocześnie doświadczoną firmę, która od lat współpracuje z licznymi specjalistami z różnych dziedzin usług remontowo-budowlanych, aby dostarczać jak najbardziej kompleksowe i wszechstronne usługi remontowe. Realizacja każdego zlecenia zaczyna się u nas od zapoznania się z lokalem, jego mieszkańcami i ich potrzebami. Sprawdzamy, ile jest pomieszczeń, jaką każde z nich pełni funkcję i czy można zrobić coś, by komfort użytkowania przestrzeni był wyższy i spełniał wszystkie wymagania mieszkańców. Wieloletnie doświadczenie w realizacji różnego rodzaju projektów pozwala nam następnie zaoferować szeroki wachlarz możliwych rozwiązań. Często kluczowe dla zwiększenia funkcjonalności pomieszczeń są pozornie niewielkie  zmiany. Dla przykładu: montaż akustycznego sufitu podwieszanego połączonego z ruchomą ścianką działową umożliwia np. poprawę warunków akustycznych w przestrzeni przeznaczonej do pracy, a naścienne lub wolno wiszące płyty dźwiękochłonne pozwalają na łatwe wyciszenie sypialni. Po szczegółowym zapoznaniu się z wymaganiami i potrzebami klienta oraz przedstawieniu dostępnych rozwiązań przygotowujemy dokładny projekt prac, które powinny zostać przeprowadzone, aby osiągnąć oczekiwane efekty. Dzięki doświadczeniu w pracy z materiałami czołowych producentów m.in. płyt sufitowych, ściennych i wolno wiszących, jakimi są choćby Rockfon czy Hunter Douglas, możemy od razu uwzględnić w projekcie przewidziane parametry konkretnych modeli i elementów. Po akceptacji projektu przez klienta przechodzimy do fazy realizacji.

Wykonawstwo remontów mieszkań w Warszawie

Przyjmując zlecenie zaprojektowania i przeprowadzenia remontu mieszkania w Warszawie zdajemy sobie sprawę, że dla klienta najważniejsza jest kompleksowa obsługa. Wybierając Magnificent nie muszą Państwo martwić się koniecznością znalezienia odpowiednich podwykonawców, którzy zrealizują poszczególne etapy prac – wszystkim zajmiemy się my. Firma dysponuje bowiem licznymi specjalistami, którzy mają doświadczenie w różnych dziedzinach prac remontowo-budowlanych. Umożliwia nam to realizację każdego projektu od A do Z – od doradztwa i projektowania, przez przeprowadzenie wszystkich niezbędnych działań pod profesjonalnym nadzorem budowlanym, aż po najdrobniejsze wykończenia. Zlecając nam remont zyskują Państwo pewność, że mieszkanie będzie oddane w stanie idealnie odzwierciedlającym projekt, w z góry ustalonym terminie. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych z Warszawy i okolic do kontaktu w celu ustalenia szczegółów realizacji zamówienia.