+48 534 44 44 86

biuro@magnificent.pl

Przecławska 5, Warszawa

Budynek 7 lok. 4

Pn - Pt 7:00 - 19:00

Sob 8:00 - 18:00

Remonty domów

Oferta usług remontowo-budowlanych realizowanych przez Magnificent w Warszawie i okolicach obejmuje m.in. remonty domów. Wykonujemy zarówno prace wykończeniowe nowo wybudowanych obiektów, jak i renowacje budynków wymagających odświeżenia, zmiany koncepcji organizacji przestrzeni czy po prostu całkowitego, gruntownego remontu. Jeśli szukają Państwo wykonawcy, który wydobędzie pełny potencjał użytkowy i funkcjonalny każdego domu, zachowując przy tym dbałość o jednolite, stylowe wykończenie, Magnificent jest firmą, która świetnie sprawdzi się w tej roli. Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie remontów domów.

Remont domu – od czego zacząć?

To, od czego należy zacząć planowanie remontu domu, może częściowo zależeć od tego, jaki typ budynku będzie poddawany renowacji. Inny zakres prac będzie potrzebny w przypadku nowo wybudowanego domu – w takiej sytuacji można bowiem pominąć cały etap związany z usuwaniem choćby starych posadzek, parkietów czy tapet – a inny w przypadku, gdy zależy nam na odświeżeniu i zwiększeniu funkcjonalności obecnego lokum, które nie wymaga gruntownej przebudowy, a jedynie kilku drobnych, acz efektywnych zmian. Zupełnie innego typu planowania wymaga także stary dom, kupiony na rynku wtórnym czy odziedziczony. W takich przypadkach często spotykamy się z budynkami, które nie były odnawiane nie przez kilka, lecz raczej przez kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Tego typu realizacje wymagają najszerszego zakresu prac – niezbędny jest tu zwykle nie tylko całkowity remont wnętrz, ze zrywaniem podłóg, kafli i tapet włącznie, lecz również wymiana, a niekiedy też zmiana projektu i przebudowa przestarzałych instalacji.

Profesjonalne doradztwo w zakresie planowania prac

Specjaliści z Magnificent, zdają sobie sprawę z różnic w planowaniu i realizacji remontów różnego typu obiektów mieszkalnych. Dzięki ich doświadczeniu, zdobytym podczas wykonywania prac remontowych w różnych typach budynków, nasza firma może zaproponować Państwu nie tylko realizację już gotowego projektu czy też stworzenie projektu na podstawie gotowego planu, lecz również szeroki zakres doradztwa związanego z planowaniem prac wykończeniowych i  remontowych czy przebudowy domu. Po przyjrzeniu się samemu budynkowi i zapoznaniu z jego specyfiką oraz z konkretnymi potrzebami jego mieszkańców będziemy mogli zaproponować szereg rozwiązań, dzięki którym możliwe będzie osiągnięcie wymarzonego efektu. Jesteśmy również specjalistami od drobnych zmian, które znacząco pozwalają na zwiększenie funkcjonalności przestrzeni i poprawę komfortu użytkowników obiektu.

Harmonogram prac remontowych domu

Po przedstawieniu dostępnych rozwiązań i zaakceptowaniu projektu remontu domu przez zleceniodawcę, Magnificent zawsze przedstawia szczegółowy harmonogram planowanych prac. Stanowi on ogromne ułatwienie dla zleceniodawcy, który nie zawsze ma możliwość wyprowadzenia się z domu na czas remontu. Wiedza o tym, w jakich terminach realizowane będą poszczególne prace, pozwala na dostosowanie się do warunków i wcześniejsze zaplanowanie przeniesienia niezbędnych sprzętów do pomieszczenia jeszcze nieobjętego remontem lub już wyremontowanego. Harmonogram jest jednak niemniej ważny dla naszych specjalistów – pozwala im śledzić postęp prac i na bieżąco zgłaszać oraz korygować występujące opóźnienia czy zmiany. Tych jednak zwykle udaje się nam uniknąć. Magnificent jest bowiem jedynym wykonawcą wszystkich zlecanych naszej firmie działań. Dla klienta znaczy to przede wszystkim, że zlecając nam prace remontowe nie musi się już niczym przejmować – od momentu ich rozpoczęcia aż po ostatnie szlify wszystkim zajmujemy się my – od pozyskania niezbędnych zgód w przypadku konieczności przebudowy instalacji, aż po zamówienie, odbiór i montaż wybranych elementów wykończeniowych, takich jak płyty sufitowe, posadzki czy kafle łazienkowe. Brak podwykonawców oznacza natomiast, że jako jedyna firma zajmująca się realizacją projektu mamy pełną kontrolę nad dotrzymaniem zadeklarowanych w harmonogramie terminów, ponieważ nie jesteśmy zależni od zewnętrznych firm, których standardy terminowości nie zawsze są zgodne z naszymi.

Remonty domów w Warszawie z gwarancją najwyższej jakości

Podobnie jak w przypadku innych realizowanych przez nas projektów, podczas prowadzenia prac związanych z remontami domów w Warszawie i okolicach również stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych usług. Mając do dyspozycji doświadczonych specjalistów, którzy od lat pracują z produktami wiodących marek materiałów budowlanych i wykończeniowych, jesteśmy w stanie zagwarantować każdemu klientowi, że końcowy efekt remontu będzie zgodny z oczekiwaniami i spełni przedstawione nam na etapie planowania wymagania. Ponadto wiedza i doświadczenie specjalistów Magnificent w połączeniu z dostępem do bogato wyposażonego parku maszynowego umożliwiają nam także realizację nawet najbardziej nietypowych projektów. Niezależnie więc od tego, czy planują Państwo jedynie niewielką renowację, czy gruntowną przebudowę domu, nasza firma z pewnością stanie na wysokości zadania i zapewni najlepsze z dostępnych usług. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów zlecenia!